چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۰

عرشیان:

گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی باهنر دریافت شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دریافت گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی باهنر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در راستای افزایش ایمنی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی، گواهی استاندارد جایگاه باهنر پس از رفع آیتم های 16 گانه فوق بحرانی اداره استاندارد و با صرف هزینه ای افزون بر 70 میلیون تومان دریافت شد.
وی با اشاره به این که 40 درصد از خودروهای دوگانه سوز استان در شهر قزوین سوختگیری می کنند، اذعان داشت: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه گاز سی ان جی است که این سازمان با توجه به مقیاس جمعیت و وسعت، از لحاظ دارا بودن جایگاه های سی ان جی در رده های اول کشور قرار دارد و روزانه 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

عرشیان تصریح کرد: به دلیل تکثر و پراکندگی جایگاه های  سی ان جی سازمان تاکسیرانی در قزوین، تمایل مردم قزوین به استفاده از خودوری دوگانه سوز بالاتر از میزان کشوری گزارش و ارزیابی شده است.

وی در خاتمه افزود: تا کنون گواهی استاندارد جایگاه های باهنر، نواب و معلم دریافت شده و دریافت گواهی استاندارد سایر جایگاه ها در دستور کار قرار دارد. با توجه به این که در هنگام اجرای گواهی استاندارد برخی از جایگاه ها دچار تعطیلی کوتاه می شوند، شهروندان گرامی می توانند به جایگاه های مجاور که بین 7 تا 10 دقیقه مسافت با یکدیگر دارند استفاده نمایند.  

پایان پیام.

تصاویر مرتبط