یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

عرشیان:

تاکسیرانان قزوینی با حضور پررنگ در مراسم عزاداری، شور حسینی خود را به نمایش گذاشتند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از حضور پررنگ و مؤثر تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی قزوین در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی با برپایی تکیه در مقابل سازمان تاکسیرانی در شب تاسوعا و صبح تاسوعا به پخش غذای نذری در بین شهروندان عزادار و دسته جات عزاداری پرداختند.

وی ادامه داد: در این برنامه که با حمایت و همکاری سازمان تاکسیرانی به اجرا درآمد، علاوه بر تاکسیرانان، تعدادی از کارکنان سازمان تاکسیرانی نیز حضوری فعال داشتند.

عرشیان با ذکر این نکته که در مراسم عزاداری امسال، حضور تاکسیرانان در مساجد، تکایا و حسینیه ها پرنگ تر از همیشه بود اظهار داشت: تعدادی از تاکسیرانان نیز در اقدامی ارزشمند، در روزهای تاسوعا و عاشورا به صورت رایگان به جابه جایی مسافرین پرداختند و برخی از آنان نیز که به حرفۀ آشپزی و مداحی تبحر دارند، با پخت و یا توزیع غذای نذری و ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت در تکایا و حسینیه ها، عشق و ارادت خود به سید و سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان را به نمایش گذاشتند.
پایان پیام

تصاویر مرتبط