شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

عرشیان:

آخرین دورۀ آموزشی رانندگان سرویس مدارس برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، گفت: آخرین دورۀ آموزشی رانندگان سرویس مدارس با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، رئیس پلیس راهور استان و شهرستان قزوین و مسئول انجمن اولیا و مربیان و مدیران ارشد اداره کل و مناطق 1 و 2 آموزش و پرورش در سالن دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان گفت: در این دوره آموزشی که 200 راننده آقا و خانم سرویس مدارس و پیمانکاران سرویس مدارس دانش آموزی حضور داشتند، مطالبی درباره روان شناسی برخورد  با دانش آموزان، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و آشنایی با قوانین سرویس مدارس دانش آموزی توسط اساتید دانشگاه و کارشناسان پلیس راهور و آموزش و پرورش بیان شد.

عرشیان ادامه داد: در پایان این دوره آموزشی، با حضور مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر، مراسم قرعه کشی انجام شد که افراد برگزیده، شامل 50 راننده آقا و خانم و 1 پیمانکار سرویس مدارس توسط سازمان تاکسیرانی به عتبات عالیات اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: تقدیر از رانندگان و پیمانکاران سرویس مدارس، تقدیر از عوامل اجرایی برگزاری دوره های آموزشی، پخش کلیپ آموزشی و اجرای نمایش طنز با موضوع سرویس مدارس از جمله برنامه های اجرا شده در آخرین دوره کارگاه آموزشی سرویس مدارس بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با ذکر این نکته که هدف از برگزاری این دوره های آموزشی خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی است افزود: در مجموع طی برگزاری 6 دوره آموزشی، دو دوره مخصوص بانوان و 4 دوره مخصوص آقایان، حدود 950 نفر از آقایان و بانوان راننده سرویس مدارس و پیمانکاران سرویس مدارس، از آموزش های لازم بهره مند شدند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط