شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

عرشیان خبر داد:

درخشش و قهرمانی تیم بانوان خانواده تاکسیرانی در مسابقات طناب کشی و آمادگی جسمانی بانوان

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از درخشش بانوان خانواده تاکسیرانی و کسب مقام قهرمانی و سومی در مسابقات طناب کشی و آمادگی جسمی بانوان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، یک دوره مسابقه طناب کشی و آمادگی جسمانی از طرف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در سالن کوثر برگزار شد که تیم بانوان خانواده بزرگ تاکسیرانی (شامل: بانوان تاکسیران، بانوان سرویس مدارس و همسران تاکسیرانان) موفق به کسب مقام اول و سوم در رشته طناب کشی و کسب مقام های اول تا سوم در گروه های سنّی سه گانه در مسابقات آمادگی جسمانی شدند.

وی تصریح کرد: اعضای تیم قهرمان مسابقات طناب کشی از خانم ها: عاطفه عباسی، زهره اصغرزاده، زیبا اسماعیلی، مژگان ادارباشی، سمیه اسدی و اعضای تیم سوم این مسابقات از خانم ها: پروین پروندی، سمیرا عرب، معصومه مهرگان، علی پور و طاهرخانی تشکیل یافته بود.

عرشیان در خصوص نتایج مسابقات آمادگی جسمانی نیز ادامه داد: مسابقات آمادگی جسمانی بانوان در سه گروه سنی 20 تا 30 سال و 30 تا 40 سال و 40 تا 50 سال برگزار شد که در گروه سنی اول خانم زیبا اسماعیلی موفق به کسب مقام دوم گردید. در گروه سنی دوم خانم ها سمیه اسدی، مژگان ادارباشی و فتانه کمالی مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در گروه سنی سوم نیز خانم ها زهره اصغرپور و معصومه مهرگان موفق به کسب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی با توجه به اهمیتی که به سلامتی، نشاط و شادابی تاکسیرانان و خانواده های آنان قائل است، دارای واحد مستقل و مجزایی به نام واحد ورزش بوده و در همین راستا، اقدام به تأسیس یک باشگاه ورزشی آمادگی جسمانی با امکانات و تجهیزات ویژه در طبقه تحتانی سازمان تاکسیرانی نموده است. بانوان خانواده تاکسیرانی در روزهای فرد، از ساعت 9 تا 12 زیر نظر مربی مجرب بانو در این باشگاه به تمرینات ورزشی و آمادگی جسمانی می پردازند که ثمره این تمرینات منظم و مداوم، درخشش و کسب مقام های ارزنده در این دوره از مسابقات طناب کشی و آمادگی جسمانی است.

وی در خاتمه افزود: در این دوره از مسابقات طناب کشی و آمادگی جسمانی در حدود 80 بانوی ورزشکار در قالب 15 تیم شرکت داشتند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط