چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۶

عرشیان:

دوره آموزشی اولین گروه از رانندگان مرد سرویس مدارس ویژه سال تحصیلی 98 – 99 برگزار شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری دوره آموزشی آقایان رانندۀ تاکسی و خودروی سواری سرویس مدارس دانش آموزی ویژه سال تحصیلی 98 – 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به منظور ارتقای سطح مهارت و دانش رانندگان سرویس مدارس، دوره آموزشی اولین گروه از آقایان راننده تاکسی و خودروی سرویس مدارس با  حضور 150 نفر در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این کارگروه که با برنامه های شاد و متنوعی همچون اجرای مسابقه و نمایش در خصوص سرویس مدارس همراه بود، مطالب سودمندی در خصوص آشنایی با قوانین ماده 18 سرویس مدارس دانش آموزی، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و آداب برخورد با کودکان و دانش آموزان توسط نمایندگان آموزش و پرورش، پلیس راهور و مرکز بهداشت شهید بلندیان بیان شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در سال تحصیلی گذشته، حدود هزار و 449 دستگاه خودروی سرویس مدارس که 937 نفر آن ها آقایان و 512 نفر آنان بانوان بودند، جا به جایی بیش از 15 هزار دانش آموز را بر عهده داشتند.

عرشیان در خاتمه اظهار داشت: از خانواده ها خواهشمندیم به منظور پیشگیری از حوادث و تخلفات احتمالی ناخوشایند جانی، مالی و اخلاقی، حتما از سرویس مدارسی که تحت نظارت سازمان تاکسیرانی هستند، استفاده نمایند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط