شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

عرشیان خبر داد:

افزایش تماس شهروندان با تاکسی بیسیم 133 در تیر ماه سال 1398 نسبت به سال گذشته

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از افزایش قابل توجه تماس های شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 در تیر ماه سال جاری نسبت به تیر ماه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: افزایش آمار تماس شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 در تیر ماه سال جاری نسبت به تیر ماه سال گذشته، نشانگر عملکرد مطلوب، رضایت شهروندان و اعتماد آنان به این شبکه است.

وی افزود: در تیر ماه سال جاری تعداد 717140 مورد تماس تلفنی و تقاضای سفر از سوی شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 برقرار شده که در مقایسه با آمار سال گذشته (58571 مورد)، از افزایش قابل توجهی برخوردار بوده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی فعالیت شبانه روزی تاکسی ها و اپراتورها، داشتن تاکسی مخصوص بانوان و سرعت در اعزام تاکسی به محل درخواست را از عوامل رضایت شهروندان از شبکه تاکسی بیسیم 133 برشمرد و تصریح کرد: شبکه تاکسی بیسیم 133 دارای 20  ایستگاه در نقاط مختلف شهر است و پس از تماس شهروندان، در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه، تاکسی بیسیم 133 به محل مورد درخواست آنان فرستاده می­شود.

وی در خاتمه افزود: شبکه تاکسی بیسیم 133 دارای 173 دستگاه تاکسی  است که از این تعداد 25 دستگاه خانم و 148 دستگاه آقا هستند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط