پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۳

عرشیان:

دومین برنامه همایش فرهنگی ورزشی تاکسیران شهر من (ویژه بانوان) برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری دومین برنامه همایش فرهنگی ورزشی «تاکسیران شهر من» (ویژه بانوان) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: تاکسیرانان یکی از شریف ترین و زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که همواره با صداقت، امانت و پاکدستی از بام تا شام به خدمت رسانی به شهروندان می پردازند و در گرما و سرما و ترافیک طاقت فرسا، علاوه بر کسب روزی حلال، عهده دار جابه جایی شهروندان می باشند. با توجه به این که تاکسیرانی جزو مشاغل سخت است، سازمان تاکسیرانی به منظور ارج نهادن به زحمات این عزیزان و ایجاد حس نشاط و شادابی در میان آنان و خانواده هایشان اجرای برنامه های شاد و مفرح فرهنگی و ورزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: دومین برنامه این همایش ویژه بانوان با حضور بانوان تاکسیرانان، خانواده تاکسیرانان و جمع کثیری از بانوان شهر  قزوین در مورخه چهارشنبه 2 مرداد از ساعت 18 تا 21 در بوستان بانوان برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این همایش که با سخنرانی ریاست کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری همراه بود، برنامه های شاد و آموزنده برای بانوان حاضر در این همایش به اجرا درآمد..

عرشیان افزود: اجرای دکلمه با موضوع «سلام بر پدر مهربان تاکسیران» توسط فرزند یک تاکسیران، اجرای ورزش گروهی توسط تیم ورزشی بانوان خانواده ناوگان بزرگ تاکسیرانی، اجرای مولودی خوانی توسط گروه بانوان و اجرای نمایش طنز با موضوع تاکسی و تاکسیران، از جمله برنامه های این همایش بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در این همایش، علاوه بر ایجاد حس شادی و نشاط در میان حضار، موضوع فرهنگسازی در خصوص استفاده از تاکسی و استفاده نکردن از خودروی مسافربر شخصی و همچنین تاکید بر ویژگی های مثبت رانندگان تاکسی از قبیل: پاکدستی و امانتداری، رعایت مسائل اخلاقی و تحویل اشیاء جا مانده در تاکسی توسط تاکسیرانان مورد تاکید قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در خاتمه برنامه، به قید قرعه به 5 نفر از بانوان خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی، حواله حمایتی خرید لاستیک به ارزش 300 هزار تومان توسط سازمان تاکسیرانی اهدا شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط