دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

عرشیان:

برای نخستین بار در قزوین، عملکرد پیمانکاران سرویس مدارس دانش آموزی مورد ارزیابی قرار گرفت

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از ارزیابی عملکرد پیمانکاران سرویس مدارس دانش آموزی برای نخستین بار در قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات ارائه شده به شهروندان و دانش آموزان و همچنین بالا بردن ضریب ایمنی و امنیت حمل و نقل آن ها، برای نخستین بار در قزوین، عملکرد پیمانکاران سرویس مدارس به روش های علمی مورد ارزیابی قرار گرفت که نتیجه این ارزیابی و نظرسنجی در انتخاب پیمانکاران سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید لحاظ خواهد شد.

وی ادامه داد: در این نظرسنجی که توسط گروه آماری حرفه ای متعلق به شهرداری قزوین انجام شد و از بهمن سال 97 تا خرداد 98 به طول انجامید، با توزیع برگه های پرسش نامه در میان چهار گروه هدف آماری شامل والدین، دانش آموزان، رانندگان سرویس مدارس و مدیران مدارس، عملکرد پیمانکاران سرویس مدارس دانش آموزی شهر قزوین مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

عرشیان تصریح کرد: در سال گذشته، 30 پیمانکار سرویس مدارس با داشتن هزار و 400 دستگاه خودرو جا به جایی حدود 15 هزار دانش آموز را بر عهده داشتند که این نظرسنجی در انتخاب پیمانکار سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید لحاظ خواهد شد.

وی در خاتمه افزود: مهمترین رسالت سازمان تاکسیرانی ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به شهروندان است و امیدواریم بتوانیم در جلب رضایت خاطر آنان موفق باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط