چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۹

عرشیان:

در سه ماهه اول سال جاری 218 مورد اشیاء جا مانده در تاکسی ها به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تحویل 218 مورد اشیاء جا مانده در تاکسی ها در سه ماهه اول سال 98 توسط تاکسیرانان به واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: این اقلام شامل کیف پول، وجه نقد، عینک، عابربانک، کارت ملی، دفترچه بیمه، گوشی تلفن همراه و ده ها مورد وسایل و اقلام دیگر است.

وی تصریح کرد: از میان این اقلام، تعداد 111 مورد به صاحبان آن ها تحویل شده و 16 فقره شامل کارت عابربانک، کارت ملی و شناسنامه تحویل اداره پست شد تا برای صاحبان آن ارسال شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خاطرنشان کرد: اشیاء گمشده، به مدت یک سال شرعی در انبار واحد اشیاء گمشده سازمان نگهداری شده و در صورت تماس یا مراجعه صاحبان اقلام، به آن ها تحویل می شود.

عرشیان ادامه داد: چنانچه صاحبان این وسایل پس از گذشت یک سال شرعی به سازمان مراجعه نکنند، طبق فتوای مراجع عظام، اقلام موجود پس از تنظیم صورت جلسه به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا مطابق صلاحدید این نهاد در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

این مقام مسئول گفت: شهروندانی که اشیاء خود را داخل تاکسی ها جا می گذارند، می توانند در ساعت اداری به واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی مراجعه یا با شماره 33848 داخلی 1 یا داخلی 125 تماس حاصل کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط