چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

عرشیان:

ثبت نام از پیمانکاران خودروی سرویس مدارس دانش آموزی آغاز شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز ثبت نام از پیمانکاران سرویس مدارس دانش آموزی برای سال تحصلی جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: طبق مصوبه کارگروه ماده 18 دانش آموزی، یکی از وظایف سازمان تاکسیرانی انتخاب پیمانکاران سرویس مدارس و ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدارس است.

این مقام مسئول گفت: ثبت نام از پیمانکاران متقاضی سرویس مدارس آغاز شده و تا پایان تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: داشتن پروانه بهره برداری معتبر از سازمان تاکسیرانی، توانایی تأمین و معرفی خودروها و رانندگان واجد شرایط به مراجع صدور مجوز و توانایی رعایت شرایط و ضوابط مندرج در آیین نامۀ حمل و نقل دانش آموزی از شرایط پیمانکاران متقاضی سرویس مدارس است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان این که پیمانکاران سرویس مدارس از میان شرکت های حمل و نقل مسافر درون شهری تحت نظارت سازمان تاکسیرانی انتخاب می شوند، گفت: واجدین شرایط برای انجام مراحل ثبت نام، باید به واحد صدور پروانه سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

عرشیان تصریح کرد: در سال تحصیلی گذشته 30 پیمانکار با هزار و 285 خودرو، جا به جایی بیش از 15 هزار دانش آموز را در شهر قزوین بر عهده داشتند.

وی در خاتمه یادآور شد: پس از اتمام پایان ثبت نام از پیمانکاران، ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدارس آغاز خواهد شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط