دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

عرشیان خبر داد:

برگزاری کلاس های ورزشی تابستانه ویژه فرزندان تاکسیرانان و خودروهای حمل و نقل بار درون شهری

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری کلاس های ورزشی تابستانه ویژه فرزندان تاکسیرانان و خودروهای حمل و نقل بار درون شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که پر کردن اوقات فراغت فرزندان تاکسیرانان و خودروهای حمل و نقل بار درون شهری یکی از برنامه های سازمان تاکسیرانی است، این سازمان نسبت به برگزاری کلاس های ورزشی تابستانه در رشته های ژیمناستیک، شنا و آمادگی جسمانی برای فرزندان 10 سال و پایین تر تاکسیرانان و خودروهای حمل و نقل بار درون شهری اقدام نموده است.

وی با ذکر این نکته که این کلاس ها جزو بسته های حمایتی است که از سوی سازمان تاکسیرانی در اختیار ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری قرار می گیرد گفت: بر همین اساس، کلاس های شنا و ژیمناستیک با 50 درصد تخفیف برگزار شده و به منظور کمک به حضور فرزندان تاکسیرانان و ناوگان حمل بار و تشویق آنان به شرکت در کلاس­های یاد شده، 50 درصد هزینه باقی مانده توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت می شود و کلاس های آمادگی جسمانی نیز به طور رایگان برگزار خواهد شد.

عرشیان در خصوص محل برگزاری کلاس های ورزشی تابستانه اظهار کرد: کلاس شنا در استخر شهید رجایی در بلوار آیت الله خامنه ای، کلاس ژیمناستیک در مجموعۀ چمران در فلکۀ دوم کوثر و کلاس آمادگی جسمانی در باشگاه سازمان تاکسیرانی برگزار می گردد.

عرشیان در خاتمه افزود: ظرفیت کلاس ها 100 نفر و مهلت ثبت نام تا 7 تیر سال 1398 تعیین شده و متقاضیان برای ثبت نام و دریافت معرفی نامه به واحد ورزش سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط