دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

عرشیان:

تاکسیرانان و خانواده های آنان می توانند به صورت رایگان از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی استفاده کنند

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از ارائه خدمات باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی به تاکسیرانان و خانواده های آنان در طول سال و به ویژه فصل تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به سیاست ها و برنامه های سازمان تاکسیرانی در حفظ نشاط، شادابی و سلامتی تاکسیرانان، باشگاه این سازمان همراه با مربیان مجرب آقا و خانم، در طول سال و به ویژه فصل تابستان به طور رایگان در خدمت تاکسیرانان و خانواده های آنان است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، آقایان تاکسیران در روزهای زوج از ساعت 6/5 تا 10 شب و خانواده های آنان و همچنین بانوان تاکسیران در روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر می توانند از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی که دارای امکانات و وسایل ورزشی مجهز است استفاده کنند.

 عرشیان اظهارداشت: با توجه به این که تاکسیرانی جزو مشاغل سخت است، سازمان تاکسیرانی برای حفظ سلامتی و شادابی آنان اقدام به تاسیس این باشگاه کرده تا به همراه خانواده از آن استفاده کنند.

وی تصریح کرد: تلاش سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین همواره بر این است که شرایط لازم برای فعالیت بهتر و عملکرد مطلوب تاکسیرانان را فراهم کند تا آنان نیز بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.

عرشیان در خاتمه افزود: تاکسیرانان و خانواده های آنان برای استفاده از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی و ثبت نام و دریافت معرفی نامه به واحد ورزش سازمان مراجعه کنند.

 پایان پیام.

تصاویر مرتبط