شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۵

عرشیان خبر داد:

همراهی سازمان تاکسیرانی و تاکسیرانان قزوینی با طرح بسیج ملی کنترل فشار خون

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از همراهی سازمان تاکسیرانی و تاکسیرانان قزوینی با طرح بسیج ملی کنترل فشار خون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: بیماری فشار خون یکی از بیماری های مهم در عصر حاضر است که اگر چه واگیردار نیست، اما خود سرچشمه و عامل  بسیاری از بیماری هاست و بیماری های متعددی با آن مرتبط است.

وی با اشاره به عوارض جبران ناپذیر فشار خون بالا، اظهار داشت: از این بیماری به عنوان قاتل خاموش یاد می شود، چون علامتی ندارد و تنها با سنجش و اندازه گیری مشخص می شود که فردی به فشار خون بالا مبتلا شده است.  

عرشیان ادامه داد: با توجه به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون توسط مرکز بهداشت شهید بلندیان از 18 خرداد تا 25 تیر ماه، به منظور همکاری با اجرای این طرح مهم که با سلامت همگانی و عمومی مرتبط است، پوسترهای آن بر روی شیشه تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی که سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند و بیشترین ارتباط را با شهروندان دارند نصب گردید تا شهروندان را به مشارکت در این طرح ملی ترغیب نماید.

وی افزود: علاوه بر تاکسی ها، بنرهای تبلیغاتی این طرح نیز بر روی کانکس ها و ایستگاه های گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی در چهارراه ولی عصر نصب گردیده است تا این سازمان نیز به نوبه خود در فرهنگسازی در اجرای این طرح ملی سهیم باشد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط