سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

عرشیان:

در سه ماهه پایانی سال 280 شیء جا مانده در تاکسی ها به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تحویل 280 مورد اشیاء جا مانده در تاکسی ها در سه ماهه پایانی سال 97 توسط تاکسیرانان به واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: سازمان تاکسیرانی دارای واحدی به نام اشیاء گمشده است که تاکسیرانان، در سه ماهه پایانی سال 97، تعداد 280 مورد اشیاء جا مانده در تاکسی ها را به این واحد تحویل داده اند.

وی تصریح کرد: از میان این اقلام، تعداد 195 مورد به صاحبان آن ها تحویل شده و 85  مورد نیز صاحبان آن ها برای تحویل گرفتن این اشیاء به سازمان تاکسیرانی مراجعه نکرده اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: علاوه بر این، 37 فقره کارت شناسایی شامل: کارت ملی، گواهی نامه، شناسنامه و انواع عابر بانک متعلق به شهروندان که در تاکسی ها جا مانده و تاکسیرانان آن ها را تحویل سازمان داده بودند به اداره پست تحویل شد تا برای صاحبان آن ارسال شود.

عرشیان ادامه داد: چنانچه صاحبان اشیاء گمشده در تاکسی ها پس از گذشت یک سال شرعی به سازمان تاکسیرانی مراجعه نکنند و نشانه ای هم در اشیاء موجود نباشد تا از طریق آن به صاحبش دسترسی پیدا شود، طبق فتوای مراجع عظام، اقلام موجود پس از تنظیم صورت جلسه به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا مطابق صلاحدید این نهاد که تحت نظر ولی فقیه فعالیت می کند، در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: شهروندانی که اشیاء خود را داخل تاکسی ها جا می گذارند، می توانند در ساعت اداری با واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 داخلی 1 یا شماره 33848 داخلی 125 تماس حاصل نمایند و مشخصات وسایل جا مانده را با شماره تماس خود به مسئول واحد اشیاء گمشده اعلام نمایند تا در صورت پیدا شدن اشیاء توسط تاکسیرانان، در سریع ترین زمان ممکن اشیاء به آنان بازگردانده شود.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: به همشهریان عزیز توصیه می شود که در ترددهای درون شهری خود همواره از تاکسی استفاده کنند، زیرا تاکسی امن ترین وسیله سفر و تاکسیران همچنان امین شهروندان گرامی است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط