یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

عرشیان:

جایگاه های سی ان جی به طور شبانه روزی به شهروندان و مسافرین نوروزی خدمت رسانی می کنند

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از فعالیت شبانه روزی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی و خدمت رسانی بی وقفه این جایگاه ها به شهروندان و مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به منظور خدمت رسانی بهینه به شهروندان و مسافران نوروزی، جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی در طول سال به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی است و برای دسترسی به سوخت ارزان و پاک، هیچ مشکلی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: سازمان تاکسیرانی قزوین دارای 8 جایگاه سی ان جی در تقاطع نسیم شمال، دوراهی همدان، کمربندی جمهوری اسلامی، بلوار معلم، نوروزیان، مینودر، بلوار باهنر و میدان مادر است که با در نظر گرفتن وسعت و جمعیت شهر قزوین، در خصوص دارا بودن جایگاه های سی ان جی جزو رتبه های اول در میان سازمان های تاکسیرانی در کشور است.

عرشیان اضافه کرد: با توجه به فرا رسیدن سال نو، تعمیرات اساسی جایگاه ها و بازبینی قطعات آن ها صورت گرفته و نسبت به گُل کاری، محوطه سازی و ایجاد فضای سبز در آن ها نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی افزود: برای رفاه حال سرنشینان که در هنگام سوختگیری از خودرو پیاده می شوند، نیمکت هایی تعبیه شده و در کنار این نیمکت ها، تابلوهای راهنمایی با مضمون «مکان انتظار سرنشینان خودروها» نصب شده است.

عرشیان با بیان این نکته که سوختگیری فقط توسط اپراتور صورت می گیرد و شهروندان نباید خود شخصا نسبت به سوختگیری اقدام نمایند، تصریح کرد: مسافران و شهروندان باید در هنگام سوختگیری، سرنشینان را از خودرو پیاده کرده و پس از استقرار در محل سوختگیری، خودرو را خاموش کنند.

وی در خاتمه افزود: در ورودی تمامی جایگاه ها، موارد و نکات ایمنی در تابلوهایی در معرض دید عموم نصب شده و از مراجعین محترم خواهشمندیم جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار، در هنگام سوختگیری حتما نکات ایمنی یاد شده را مراعات کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط