دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۶

عرشیان:

شیوه نامه اجرایی برخورداری از خدمات بیمه ای با تعرفه صفر درصد ابلاغ شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از ابلاغ شیوه نامه اجرایی برخورداری تاکسیرانان از خدمات بیمه ای با تسهیلات صفر درصد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: پیرو تفاهم نامه سه جانبه بین اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، بانک قرض الحسنه مهر ایران و بیمه دانا، شیوه نامه اجرایی برخورداری از خدمات بیمه ای با تعرفه صفر درصد اعلام شد و تاکسیرانان می توانند با مراجعه به شعب بیمه دانا از مزایای این طرح استفاده کنند.

وی ادامه داد: تاکسیرانان متقاضی صدور بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه و آتش سوزی واحد مسکونی (صاعقه، انفجار و زلزله) می توانند با مراجعه به شعب منتخب بیمه دانا در شهر قزوین، بدون ضامن، بدون سود، بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به مراجعه مستقیم به بانک عامل تا سقف 3 میلیون تومان از خدمات بیمه ای استفاده کنند.

عرشیان اضافه کرد: تاکسیرانان متقاضی بیمه تکمیل درمان نیز تا تاریخ 20 اسفند فرصت دارند با مراجعه به سامانه اطلاعات ناوگان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به نشانی www.irtusan.ir نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات خانواده خود اقدام کنند تا پس از تجمیع اطلاعات و ارسال آن به شرکت بیمه، مطابق با توافق صورت گرفته نسبت به اجرای آن اقدام شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: بیمه منتخب دانا در شهر قزوین سه شعبه دارد و تاکسیرانان برای برخورداری از این خدمات می توانند به نمایندگی سعید کاشفی به نشانی خیابان نوروزیان، نبش حکمت 25 با شماره تماس 33660490، نمایندگی مریم مومنی وصالیان به نشانی ابتدای بوعلی شرقی، روبروی بیمه آسیا، ساختمان مهر نیکان، طبقه 2 واحد 5 و شماره تماس 33344676 و نمایندگی مرتضی زعیم به نشانی فلکه عدل، نبش شمال شرقی، پلاک 289، واحد 1 با شماره تماس 33333063 مراجعه کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط