چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۱

عرشیان خبر داد:

ارسال ارمغان فرهنگی، عکس و پیام یادبود برای سازمان تاکسیرانی توسط گردشگر آلمانی

عرشیان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از ارسال ارمغان فرهنگی، عکس و پیام یادبود برای سازمان تاکسیرانی توسط گردشگر آلمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: در شهریور ماه سال جاری کوله پشتی گردشگر آلمانی که حاوی لب تاب، گوشی تلفن همراه، گذرنامه و اشیاء و مدارک مهم این گردشگر بود، در صندوق عقب یک تاکسی جا ماند که در نهایت با امانتداری تاکسیران محترم و پیگیری های سازمان تاکسیرانی، در سریع ترین زمان ممکن به صاحب آن بازگردانده شد.

وی افزود: تسریع تحویل کوله پشتی، ارتباط صمیمانه بین تاکسیرانان و سازمان تاکسیرانی و وجود زیرساخت های مناسب در سازمان تاکسیرانی از نکاتی بود که در بازدید از سازمان تاکسیرانی قزوین مورد توجه این گردشگر آلمانی قرار گرفت و سازمان تاکسیرانی و گردشگر آلمانی هر یک به طور جداگانه تاکسیران امانتدار را مورد تقدیر قرار دادند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: پس از گذشت پنج ماه، گردشگر آلمانی که با خاطره خوبی قزوین را به مقصد کشور خود ترک کرده بود، با فرستادن عکس، ارمغان فرهنگی و پیام یادبود، بار دیگر مراتب تشکر خود را از سازمان تاکسیرانی و تاکسیران امانتدار ابراز نمود.

عرشیان اظهار داشت: درنامه و ارمغان فرهنگی که توسط این گردشگر از طریق پست به سازمان تاکسیرانی ارسال شده، چنین آمده است: «بانوان و آقايان عزيز سازمان تاكسيراني قزوين. تقريبا بيشتر از سه ماه پيش، من كوله پشتي خودم را در يكي از تاكسي هاي شما جا گذاشتم. در ابتدا خيلي غمگین و نااميد شدم، چون همه پول و مدارك و وسايلم داخل آن بود، ولي با كمك دوستانم و كاركنان تاكسيراني قزوين بالاخره كوله من پيداشد. واقعا از شما سپاسگذارم براي كمكی که انجام دادید. اين كمك شما براي هميشه در ذهن من باقی خواهد ماند.  حقیقتاً شما بهترين هستید.

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه بیان کرد: سازمان تاکسیرانی دارای واحدی به نام واحد اشیاء گمشده است که رانندگان امین و وظیفه شناس تاکسی، اشیاء و وسایل جا مانده در تاکسی ها را به این واحد تحویل می دهند. شهروندان گرامی برای اطلاع از وضعیت اشیاء جا مانده در تاکسی ها می توانند با شماره تلفن 33848 داخلی 1 یا داخلی 125 تماس حاصل کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط