سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

عرشیان:

دوره آموزشی رانندگی تدافعی ویژه تاکسی تشریفات برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره تخصصی رانندگی تدافعی ویژه رانندگان تاکسی تشریفات شرکت تاکسی اینترنتی بادسان که زیر نظر سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین فعالیت می کند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: در این دوره فشرده تخصصی که با همکاری سازمان تاکسیرانی و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد، تاکسیرانان تاکسی آریوی تشریفات (CIP) و تاکسیران سمند و پژو موفق به گذراندن دوره تخصصی رانندگی تدافعی ویژه خودروهای سبک (HSE) زیر نظر مدرس بین المللی این رشته و دریافت گواهی نامه معتبر شدند.

وی ادامه داد: تعاریف متداول و اصول اولیه رانندگی ایمن، واکنش و عوامل موثر در حواس پرتی در حین رانندگی، تقابل با ماشین های اطراف و حق تقدم ها، دید در رانندگی تدافعی، فرهنگ رانندگی ایمن و اصول مقدماتی بازرسی ماشین قبل از سفر از سرفصل های تدریس شده در این کارگاه بود.

عرشیان تصریح کرد: تاکسی اینترنتی تشریفات که توسط شرکت تاکسی اینترنتی بادسان و تحت نظارت سازمان تاکسیرانی قزوین راه اندازی شده است، دارای تعرفه ای بسیار مناسب و آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم، سازمان ها و نهادهای مختلف می باشد.

عرشیان در خاتمه افزود: همشهریان عزیز می توانند نرم افزار این تاکسی را از طریق کافه بازار و یا ارسال عدد 2 به سامانه 1000008060 و یا از طریق سیب اپ دریافت نمایند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط