دوشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۸

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

سامانه صدور مرخصی آنلاین رانندگان تاکسی راه اندازی شد

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از اجرای طرح صدور مرخصی آنلاین رانندگان تاکسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با راه اندازی این سامانه، رانندگان تاکسی که قصد مسافرت به شهرهای دیگر را دارند می توانند بدون مراجعه به سازمان تاکسیرانی، مرخصی خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

وی با اشاره به مشکلات دریافت مرخصی به صورت سنتی که رانندگان تاکسی باید حتما به سازمان مراجعه کنند، افزود: دریافت مرخصی به صورت حضوری علاوه بر اتلاف وقت، مصرف سوخت و استهلاک خودرو، موجب افزایش ترافیک شهری می شود که با راه اندازی سامانه صدور مرخصی آنلاین، تا حد زیادی این موارد کاهش خواهد یافت.

عرشیان ادامه داد: تاکسیرانان  جهت بهره مندی از این قابلیت می توانند با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی  http://taxirani.qazvin.ir/ و وارد کردن کد ملی و کد تاکسی، نسبت به دریافت برگه مرخصی خود اقدام کنند.

عرشیان ادامه داد: استفاده از این سامانه باعث افزایش سرعت در خدمات رسانی به تاکسیرانان محترم می گردد و نیازی به حضور آنان در سازمان و انجام سفرهای غیر ضروری درون شهری نیست.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با ارائه خدمات بهینه به این صنف خدوم و زحمتکش، موجبات ارائه خدمات مطلوب تر آنان به شهروندان گرامی را فراهم آوریم.

تصاویر مرتبط