شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۶

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد؛

بازگرداندن یک میلیون تومان وجه نقد و مدارک مهم یک شهروند توسط تاکسیران امین

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از بازگردانده شدن در حدود یک میلیون تومان وجه نقد و مدارک مهم یک شهروند که در تاکسی جا مانده بود خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: کیف شهروندی که در یک تاکسی جا مانده بود، با امانتداری تاکسیران محترم به صاحب آن بازگردانده شد.

عرشیان افزود: کیف مدارک یکی از شهروندان که حاوی حدود یک میلیون تومان تراول، کارت ملی، گواهی نامه، کارت پرسنلی، پنج عدد عابر بانک و مدارکی دیگر بود، توسط کامران حاجی محمدی تاکسیران امین و متعهد ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی تحویل و توسط این واحد به مالک آن بازگردانده شد.

وی ادامه داد: تاکسی امن ترین وسیله سفر و رانندگان تاکسی امین شهروندان هستند و بر همین اساس از شهروندان گرامی تقاضا داریم در سفرهای درون شهری خود حتما از تاکسی استفاده کنند.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای واحدی به نام واحد اشیاء گمشده است که رانندگان امین و وظیفه شناس تاکسی، اشیاء و وسایل جا مانده در تاکسی ها را به این واحد تحویل می دهند. شهروندان گرامی برای اطلاع از وضعیت اشیاء جا مانده در تاکسی ها می توانند با شماره تلفن 33848 داخلی 1 یا داخلی 125 تماس حاصل کنند.

تصاویر مرتبط