چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۰۲

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:

رفع نواقص آرم، علائم و بغل نویسی تاکسی های ناوگان تاکسیرانی

اسماعیل عرشیان، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: طرح رفع نواقص و اصلاح آرم، علائم و بغل نویسی تاکسی های ناوگان این سازمان به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به منظور نظارت بر عملکرد و همچنین ساماندهی و انتظام بخشی به فعالیت تاکسی های ناوگان تاکسیرانی، طرح رفع نواقص و اصلاح آرم، علائم، بغل نویسی، نوشته ها و نوار 30 سانتی متری صندوق جلو و عقب تاکسی های خطی و گردشی توسط سازمان تاکسیرانی اجرا شد.

وی عنوان کرد: ناوگان سازمان تاکسیرانی دارای 3 هزار و 730 دستگاه تاکسی است که با سه نوع کاربری خطی، گردشی و آژانسی به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند و بر اساس پروانه فعالیت، هر یک دارای آرم، علائم و بغل نویسی مشخص و جداگانه هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه همواره یکی از مشکلات ناوگان تاکسیرانی قزوین جابجایی غیرمجاز مسافر توسط تاکسی های شهرهای اقماری استان بوده است، تصریح کرد: با اجرای این طرح، تاکسی های متخلف توسط دوربین های نظارتی و واحدهای گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی شناسایی خواهند شد.

عرشیان با اشاره به اینکه تمام هزینه های این طرح توسط سازمان تاکسیرانی تأمین شده است، اظهار کرد: جلوگیری از فعالیت تاکسیرانان در خارج از مسیر تعیین شده و ممانعت از تداخل در حوزه کاری تعریف شده آنان از مزایای اجرای این طرح است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط