چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد؛

آغاز به کار نیروهای گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی شهرداری به مناسبت بازگشایی مدارس

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: نیروهای گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی شهرداری قزوین که زیر نظر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین فعالیت می کنند، به مناسبت بازگشایی مدارس، کار خود را آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس، نیروهای واحد گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی شهرداری با شعار «بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت گرامی باد»، فعالیت خود را آغاز کردند.

وی عنوان کرد:2 خودروی گشت و بازرسی در تمام روزهای ماه مهر در ناحیۀ 1 و 2 آموزش و پرورش، خودروهای سرویس مدارس را مورد نظارت و کنترل قرار می دهند و یک خودروی بازرسی نیز در طول سال به کنترل و نظارت بر خودروهای سرویس مدارس خواهد پرداخت.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین درباره شرایط و ضوابط سرویس مدرسه در سال تحصیلی 97 98 تصریح کرد: به کارگیری خودروی پایین تر از مدل سال 85 و همچنین ارائه خدمات به بیش از 2 مدرسه توسط خودروی سرویس مدرسه ممنوع بوده و ظرفیت خودروی سواری 4 نفر و برای ون 10 نفر است.

عرشیان افزود: در صورت احراز تخلف راننده سرویس مدارس توسط خودروی بازرسی حمل و نقل عمومی، پرونده وی به کمیتۀ انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع خواهد شد.

وی در خاتمه عنوان کرد: به جز کنترل و نظارت بر خودروهای سرویس مدارس، روان سازی ترافیک منتهی به مدارس و کنترل گره های ترافیکی، از جمله وظایف نیروهای بازرسی حمل و نقل عمومی است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط