پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۵

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد؛

اهدای نشان ملی قزاقستان به تاکسیران واحد تشریفات تاکسی بیسیم 133

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از اهدای نشان ملی قزاقستان به تاکسیران واحد تشریفات تاکسی بیسیم 133 شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: علی کربلایی صادقی تاکسیران واحد تشریفات تاکسی بیسیم 133 شهرداری قزوین که در هفته فرهنگی قزوین در سرویس دهی و خدمات رسانی به سفرا و شهرداران خارجی شرکت کننده در هفته فرهنگی قزوین حضوری فعال داشت، نشان ملی قزاقستان را از معاون سفیر این کشور دریافت کرد.

عرشیان افزود: این تاکسیران که به زبان های انگلیسی و عربی تسلط دارد، در هفته فرهنگی قزوین اسکورت و همراهی سفرا و شهرداران خارجی همچون سفیر قزاقستان و شهردار بغداد را بر عهده داشت و به خاطر برخورد پسندیده، تسلط به زبان خارجه، تسلط در معرفی جاذبه های گردشگری قزوین و نظافت خودرو مورد تقدیر میهمانان خارجی و از جمله معاون سفیر قزاقستان قرار گرفت و نشان ملی این کشور را از وی دریافت داشت.

عرشیان بیان کرد: علی کربلایی صادقی که دارای 10 سال سابقه فعالیت در سازمان تاکسیرانی است، در هفته فرهنگی قزوین، از طریق مانیتور تاکسی آریوی خود، برای میهمانان خارجی فیلم ها و تصاویری از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری قزوین را به همراه موسیقی اصیل ایرانی پخش می کرد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: واحد تشریفات تاکسی بیسیم 133 شهرداری قزوین در هفته فرهنگی قزوین حضوری فعال داشت و عباس رضایی و ابوالفضل داداشی دیگر رانندگان فعال این واحد بودند که در هفته فرهنگی قزوین موفق به جلب رضایت میهمانان خارجی و داخلی شدند.

تصاویر مرتبط