سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۶

عرشیان سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:

برگزاری جلسه آموزشی توجیهی پیمانکاران سرویس مدارس

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: جلسه آموزشی و توجیهی پیمانکاران سرویس مدارس سال تحصیلی 97 – 98 برگزار شد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: جلسه آموزشی و توجیهی پیمانکاران سرویس مدارس سال تحصیلی 97 – 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در این جلسه که با حضور کارشناس سرویس مدارس و 30 تن از مدیران عامل شرکت های حمل و نقل که وظیفه پیمانکاری را بر عهده گرفتند برگزار شد، دستورالعمل جدید حمل و نقل دانش آموزی به همراه گزارش کوتاهی از سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) به اطلاع پیمانکاران رسید.

وی عنوان کرد: تشریح برنامه های سال تحصیلی جدید، آشنایی با شرایط و ضوابط و تعهدات پیمانکار و شرکت های متقاضی پیمانکاری، آشنایی با شرایط و ضوابط خودرو، آشنایی با شرایط و ضوابط راننده و آشنایی با شرایط پذیرش راننده و خودرو در سال تحصیلی جدید از جمله نکاتی بود که در این جلسه به اطلاع پیمانکاران رسانده شد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، خودروهای شخصی متقاضی سرویس مدارس باید بالای سال 85 باشد و این خودروها علاوه بر داشتن معاینه فنی و برگه آزمایش عدم اعتیاد، باید به وسایل اطفاء حریق مجهز باشند.

وی افزود: با توجه به بسته بودن سایت نوسازی و فراهم نبودن شرایط اسقاط، تاکسی های پایین تر از مدل سال 85 ممنوعیت کار در سرویس مدارس را ندارند اما مطابق مقررات سازمان تاکسیرانی، موظف به ثبت نام در سایت نوسازی و اهتمام در انجام روند اسقاط خودور هستند تا در اولین فرصت، خودروی نو وارد ناوگان سرویس مدارس گردد.

وی در خاتمه افزود: با توجه به استقبال والدین دانش آموزان و مدیران مدارس از سرویس مدرسه، هر ساله ثبت نام برای سرویس مدارس از خرداد تا مهر ماه ادامه دارد و تاکسیرانان برای فعالیت در این زمینه می توانند در این بازه زمانی، جهت گزینش اولیه  به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط