یکشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۳

توسط مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين صورت گرفت؛

تشريح برنامه‌هاي راديوشهر شهرداري قزوين در فصل زمستان

برنامه‌هاي راديوشهر شهرداري قزوين در فصل زمستان با برنامه‌هاي متنوع تشريح شد.

 

مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين گفت: برنامه هاي راديو شهر شهرداري قزوين در فصل زمستان با برنامه‌هاي متنوع برنامه‌ريزي شده است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ بيژن گوراني با بيان اينكه برنامه‌هاي راديو شهر شهرداري قزوين در فصل زمستان با برنامه‌هاي متنوع در حال اجراست، افزود: برنامه‌هاي راديو شهر هر روز در دو بخش صبح از ساعت 7:40 تا 20:45 اجرا مي‌شود و گزارش‌هاي ترافيكي سطح شهر كه توسط كارشناسان مركز كنترل ارائه مي شود هر روز در ساعت هاي 7:40 ،12:40و 17:40 به مدت سه دقيقه پخش مي‌شود.
وي با بيان اينكه هر روز در ساعت 8:40به مدت 5 دقيقه برنامه اي در خصوص معرفي پروژه‌هاي سازمان‌ها و عملكرد واحدهاي مختلف شهرداري از سال 88تاكنون پخش خواهد شد، افزود: هر روز در ساعت 16:40 و 10:40به مدت 10دقيقه گفتگو با معاونان و مديران شهرداري از راديو شهر در راستاي ارائه گزارش از آخرين وضعيت اجراي پروژه‌ها و ساير فعاليت‌ها پخش خواهد شد.
وي به پخش ويژه برنامه سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين با محوريت اطلاع رساني فرهنگي و معرفي برنامه‌ها و فعاليتهاي سازمان اشاره و بيان كرد: اين برنامه هر روز در ساعت11:40و 20:40به مدت 5 دقيقه پخش خواهد شد.  
گوراني ادامه داد: برنامه فرهنگ شهروندي و شهرنشيني هر روز از ساعت 15:40به مدت 5دقيقه پخش خواهد شد.
مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين وي با اشاره به برنامه سامانه 137 گفت: با تماس شهروندان با سامانه 137 مشكلات و پيشنهادات آنها جمع آوري مي شود و در مورد بيشترين درخواست شهروندان توضيحات لازم توسط مديران و مسوولان شهرداري قزوين ارائه مي شود كه اين برنامه هر روز از ساعت 18:40به مدت 6 دقيقه پخش مي شود و اين برنامه در راستاي پاسخگويي به شهروندان توسط مسوولان و پيگيري مطالبات شهروندان در دستور كار قرار گرفته است.
اين مسوول گفت: خبرهاي شهرداري قزوين هر روز از ساعت 19:40به مدت 5 دقيقه پخش مي شود.
گوراني اظهار كرد: اين مجموعه براي ارتقاء برنامه هاي خود نيازمند دريافت پيشنهادات و انتقادات است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط