یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۰۳

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد؛

برگزاری کلاس های ورزشی تابستانی ویژه فرزندان تاکسیرانان

اسماعیل عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی و شادابی افراد جامعه، در تعطیلات تابستان سال جاری، کلاس های ورزشی ویژه فرزندان تاکسیرانان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ اسماعیل عرشیان افزود: این سازمان علاوه بر توجه به وضعیت سلامتی تاکسیرانان، از طریق اجرای برنامه های مختلف به خصوص برنامه های ورزشی، توجه ویژه ای به پرکردن اوقات فراغت فرزندان تاکسیرانان و وضعیت سلامت جسمی و روحی آنان دارد.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه ها و سیاست های که سازمان تاکسیرانی به جد دنبال می کند، توجه خاص به اوقات فراغت خانواده بزرگ تاکسیرانان و ارتقای سطح سلامت آنان، از طریق برگزاری کلاس های ورزشی است.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: بر این اساس، کلاس های فوتبال، فوتسال، والیبال، شنا، ژیمناستیک، فوتبال و اسکیت برای فرزندان تاکسیرانان در نظر گرفته شده است.

عرشیان خاطرنشان کرد: به منظور کمک به حضور فرزندان تاکسیرانان و ترغیب آنان به شرکت در کلاس های مذکور، 50 درصد از شهریه این دوره از کلاس ها از سوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین پرداخت می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به واحد ورزش سازمان تاکسیرانی، از کلاس های ورزشی تابستانی فرهنگسراها و زیرساخت های ورزشی شهرداری قزوین بهره مند شوند.

وی یادآورش شد: تلاش سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین همواره بر این است که شرایط لازم برای فعالیت بهتر و عملکرد مطلوب تاکسیرانان را فراهم کند تا آنان نیز بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط