چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

به منظور حمایت از تاکسیرانان، طرح تخفیف معاینۀ فنی تاکسی ها در حال اجراست

اسماعیل عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: طرح تخفیف معاینۀ فنی تاکسی ها، از جمله طرح هایی است که به منظور حمایت از تاکسیرانان و رفاه حال آنان توسط سازمان تاکسیرانی به اجرا درآمده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اهمیت اجرای امور رفاهی و حمایتی برای تاکسیرانان، حسب درخواست سازمان تاکسیرانی و تصویب ستاد معاینۀ فنی شهرستان قزوین، طرح تخفیف معاینۀ فنی اجرایی شده است.

وی عنوان کرد: نرخ معاینۀ فنی در سال جاری 22 هزار تومان است که بر اساس این طرح، در مرکز معاینۀ فنی شهید رجایی قزوین، 50 درصد تخفیف شامل رانندگان تاکسی می شود.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با اعلام این خبر که این تخفیف شامل تمام خودروهای تاکسی (اعم از خطی، گردشی، آژانس­ها و خودروی ون) می شود تصریح کرد: تاکسی ها باید هر 6 ماه نسبت به تمدید معاینۀ فنی خود اقدام کنند که این اقدام، علاوه بر بهبود کیفیت خودرو، کاهش تصادفات و کاهش مصرف سوخت، نقش بسیار مهمی در کاهش آلودگی هوا و سلامت شهروندان گرامی خواهد داشت.

 وی یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی تاکسیرانان، در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان، بیش از پیش عملکرد موفقی داشته باشیم.

 

تصاویر مرتبط