دوشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۱۳

گراميداشت هفته بسيج و تجديد ميثاق با شهدا

به همت سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني قزوين و به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان ابا عبداله الحسين ( ع ) و گراميداشت هفته بسيج و هفته احياي امر به معروف و نهي از منكر مراسم ويژه اي در روز جمعه هشتم محرم با حضور جمعي از رانندگان ناوگان تاكسيراني ، مدير

به همت سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني قزوين و به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان ابا عبداله الحسين ( ع ) و گراميداشت هفته بسيج و هفته احياي امر به معروف و نهي از منكر مراسم ويژه اي در روز جمعه هشتم محرم با حضور جمعي از رانندگان ناوگان تاكسيراني ، مديران و كاركنان سازمان در محل سالن اجتماعات دانشگاه علمي كاربردي شهرداري قزوين برگزار گرديد . در اين مراسم معنوي سخنرانان در خصوص واقعه عاشورا و شهادت ابا عبداله الحسين ( ع ) و ياران با وفايش به ايراد سخن پرداختند . همچنين در خصوص اهميت بسيج از زبان امام راحل و فريضه واجب امر به معروف و نهي از منكر مطالبي را به سمع حضار رساندند . در ادامه مداحان هم به نوحه سرايي و ذكر مصيبت هاي اين ايام پرداختند كه مراسم را بسيار روحاني و نوراني نمود .
در ادامه جناب آقاي ايرانخواه – سرپرست سازمان – هم به عنوان سخنران پاياني مراسم ضمن عرض تسليت سرور سالار شهيدان و گراميداشت ياد و خاطره بسيجيان در هشت سال دفاع مقدس ايشان را جزو ياران انقلاب در بحبوحه جنگ معرفي نمودند و به همين مناسبت اعلام كردند جهت گراميداشت هفته بسيج سي نفر از رانندگان برتر تاكسي هاي شهر قزوين كه بيشترين و بهترين عملكرد را تا پايان سال داشته باشند به قيد قرعه به سفر معنوي كربلاي معلي اعزام خواهند شد تا با اين كار علاوه بر تشويق ساير رانندگان بتوانيم بخشي از زحمات اين رانندگان عزيز را جبران نماييم .

تصاویر مرتبط