سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

تقوي، معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

اهداف و برنامه هاي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين در سال جاري تدوين شد

تقوي، معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين قزوين در سال جديد هدف‌گذاري‌ها و سياست‌گذاري‌هاي جديدي را دارد تا بتواند بهترين خدمات را به شهروندان ارائه دهد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، تقوي افزود: در سال جاري اهداف مختلفي در دستور کار سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين قرار گرفته است که مهمترين آنها شامل فراهم کردن رفاهيات تاکسيرانان، نوسازي ناوگان تاکسيراني، واگذاري  برخي از امور تاکسيرانان به بخش خصوصي و هوشمندسازي است.

معاون برنامه ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با بيان اينکه هوشمندسازي ناوگان تاکسيراني در 2 بخش درون سازماني و برون سازماني پيگيري مي شود، تصريح کرد: در بخش درون سازماني، فرآيندهايي از قبيل اسکن اثر انگشت، بايگاني الکترونيکي و پرداخت الکترونيک را پيگيري مي کنيم و در بخش برون سازماني، مديريت و نظارت بر عملکرد تاکسي اينترنتي را در دستورکار داريم که با جديت پيگيري مي شود.

وي افزود: در نوسازي ناوگان فرسوده تاکسيراني، تاکنون 800 دستگاه تاکسي فرسوده نوسازي شده اند، در حالي که هنوز حدود هزار و 350 دستگاه تاکسي فرسوده ديگر در ناوگان فعاليت دارند و به دليل بسته بودن سايت ايران خودرو امکان نوسازي اين تعداد وجود ندارد.

تقوي  با بيان اينکه واگذاري قسمتي از امور سازمان به بخش خصوصي جزو سياست گذاري هاي سال جاري است، گفت: برخي از امور سازمان از قبيل صدور و تمديد پروانه تاکسيراني، بهره برداري از جايگاه هاي سي ان جي و تاکسي بي سيم 133 در سال جاري به بخش خصوصي واگذار مي شود.

معاون برنامه ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به اقدامات حوزه واگذاري برخي از امور به بخش خصوصي خاطرنشان کرد: در واگذاري امور واحد صدور پروانه به بخش خصوصي سه موضوع تشکيل، تمديد و صدور پروانه را پيگيري مي کنيم تا اين موارد در راستاي اصل 44 قانون اساسي به صورت کامل به بخش خصوصي واگذار شوند که تاکنون واگذاري بخش تشکيل پرونده به بخش خصوصي به صورت کامل انجام شده است.

وي تاکيد کرد: واگذاري امور مرتبط با تمديد پروانه تاکسيراني به بخش خصوصي در حال حاضر 80 درصد پيشرفت داشته است که در آينده نزديک تکميل خواهد شد.

معاون برنامه ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به انعقاد قراردادهاي رفاهي با اصناف براي تاکسيرانان جهت استفاده آنان از تخفيفات و تسهيلات يادآور شد: سازمان به دنبال دريافت مجوزات لازم جهت احداث مجتمع تفريحي، رفاهي و آموزشي براي رانندگان تاکسي در  شهر قزوين است.

تقوي در خاتمه عنوان کرد: واگذاري امور مرتبط با تاکسي بي سيم 133 و بهره برداري از جايگاه هاي سي ان جي، از ديگر برنامه هاي سازمان در سال جاري به شمار مي رود.

پايان پيام

تصاویر مرتبط