یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

دربندي‌زاده،مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

تکميل تجهيز تمام خودروهاي شبکه تاکسي بيسيم 133 به دستگاه بي‌سيم

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: تمام خودروهاي فعال در شبکه تاکسي بيسيم 133 سازمان تاکسيراني به دستگاه بي‌سيم مجهز شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: شبکه تاکسي بيسيم 133 يکي از زيرمجموعه هاي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين است که به صورت شبانه روزي به شهروندان  خدمات ارائه مي دهد.

وي عنوان کرد: در سال هاي اخير، اين شبکه با بهره گيري از خودروهاي لوکس و مدل بالا مانند آريو و سمند سعي کرده خدمات خود را از طريق خودروهاي مجهزتر به شهروندان ارائه دهد تا رضايت خاطر آنان را بيش از پيش جلب کند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: يکي از تجهيزات شبکه تاکسي بيسيم 133،  بيسيم است که به عنوان پل ارتباطي بين اپراتور و تاکسيرانان شبکه تاکسي بيسيم 133 مورد استفاده قرار مي گيرد.

دربندي زاده گفت:  استفاده از بيسيم موجب مي شود برقراري ارتباط بين تاکسيرانان اين شبکه و اپراتورها تسهيل شده و از اين طريق، سرعت عمل تاکسيرانان در جابجايي مسافران افزايش يابد که اين امر ضمن افزايش رضايتمندي مسافران، کاهش آلودگي هوا و کاهش مصرف سوخت را به همراه دارد.

وي با اشاره به اينکه در حال حاضر تمام تاکسيرانان شبکه تاکسي بيسيم 133 به دستگاه بيسيم مجهز هستند، بيان کرد: با توجه به اينکه تمام تاکسيرانان فعال در شبکه تاکسي بيسيم 133 مجهز به بيسيم نبودند، با تأمين اعتبار مورد نياز براي تمام اين تاکسيرانان بيسيم تهيه گرديد تا مشکلي در برقراري ارتباط با اپراتورها نداشته باشند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: اکنون  شبکه تاکسي بيسيم 133 سازمان تاکسيراني با در اختيار داشتن 8 اپراتور و 190 تاکسيران به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

پايان پيام

تصاویر مرتبط