یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

نرم افزار تاکسي بيسيم 133 سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين بروزرساني شد

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: نرم افزار تاکسي بيسيم 133 تاکسيراني شهرداري قزوين به دليل مشکلاتي که براي آن ايجاد شده بود، بروزرساني شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: يکي از تجهيزات شبکه تاکسي بي سيم تحت نظارت سازمان، نرم افزاري است که در اين شبکه مورد استفاده قرار مي گيرد و دسترسي هاي تاکسيرانان را تسهيل مي کند.

وي عنوان کرد: به دليل اختلالات به وجود آمده در اين نرم افزار که باعث بروز مشکلاتي در استفاده از آن در شبکه تاکسي بي سيم گرديد، به روز رساني اين نرم افزار در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: بر اين اساس به منظور حل مشکلات به وجود آمده در اين نرم افزار، اين نرم افزار بروزرساني شد که در نتيجه آن، نرم افزار تاکسي بيسيم به صورت اندرويد فعال بوده و موجب مي شود بار ترافيکي بيسيم ها کاهش يابد.

دربندي زاده گفت: در شبکه تاکسي بيسيم سازمان سعي کرديم با فعال کردن سيستم اندرويد خدمات خوبي به شهروندان ارائه دهيم و از سوي ديگر با بهره گيري از خودروهايي مانند آريو و سمند نيز تلاش کرديم رضايت خاطر شهروندان در هنگام استفاده از خدمات شبکه تاکسي بيسيم را به ميزان قابل توجهي افزايش دهيم.

وي خاطرنشان کرد: سرعت جابجايي مسافران در اين شبکه بالا بوده و نرخ کرايه تاکسي بيسيم به گونه اي در نظر گرفته شده که شهروندان تمايل بيشتري براي استفاده از اين شبکه حمل و نقل داشته باشند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين اظهار کرد: سرور جديدي براي نرم افزار تاکسي بيسيم خريداري شده است که موجب مي شود با تماس تلفني شهروندان، از طريق سيستم اندرويد به کار گرفته شده در اين سيستم، رانندگان تاکسي بيسيم به محل اعزام مي شوند.

دربندي زاده يادآور شد: اين اقدام مزاياي بسياري دارد که از آن جمله مي توان به افزايش نظم و برقراري عدالت در اعزام تاکسيرانان براي جابجايي مسافران اشاره کرد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط