سه‌شنبه ۱۳۹۱/۰۷/۰۴

همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س)؛

جشن تجليل از دانش آموزان ممتاز ناوگان تاكسيراني برگزار شد

همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز هفته كرامت، جشن تابستانه تجليل از دانش آموزان ممتاز رانندگان تاكسي، تاكسيداران، مديران و رانندگان شركت‌هاي حمل و نقل بار و مسافر درون شهري برگزار شد.

 

همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته كرامت، جشن تابستانه تجليل از دانش آموزان ممتاز رانندگان تاكسي، تاكسيداران، مديران و رانندگان شركت هاي حمل و نقل بار و مسافر درون شهري در سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني در آخرين روز تاستان سال جاري با نام جشن تابستانه با حضور بيش از 5000 نفر برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ در اين جشنواره به كليه دانش آموزان كه در مقاطع تحصيلي ابتدايي،‌ راهنمايي،‌ دبيرستان و پيش دانشگاهي كه رتبه ممتاز را كسب كرده بودند جوايزي به صورت كارت هديه تقديم گرديد .
اين مراسم كه در محل سالن شهيد بابايي قزوين با حضور هنرمندان صدا و سيما برگزار شد، علاوه بر تجليل از 800 دانش آموز ممتاز در مقاطع مختلف تحصيلي از يازده نفر از رانندگان برگزيده كه در مجموعه فعاليت‌هاي حمل و نقل درن شهري معيارهاي قابل قبولي از خود نشان داده بودند با اهداي هداياي ويژه تقدير شد.
در اين مراسم به صورت ويژه از يك حافظ قرآن كريم و  نفر برتر كنكور سال 1391 در رشته پزشكي هم كه از فرزندان ناوگان تاكسيراني بودند تقدير و تشكر شد .
 بنا بر اين گزارش؛ هدف از برگزاري اين مراسم ايجاد انگيزه مضاعف در دانش‌آموزان ناوگان تاكسيراني در آغاز فصل جديد تحصيلي و بازگشايي مدارس بود و همچنين اين سازمان در نظر دارد تعامل با رانندگان عزيز را بيش از پيش مستحكم تر نمايد و همچنين با انجام مراسم مختلف فرهنگي همچون برگزاري جشن تابستانه بتواند قدردان گوشه‌اي از زحمات رانندگان ناوگان شهري شهر باشد .
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط