سه‌شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

بازرسان بر عملکرد تاکسيرانان قزويني نظارت دقيق دارند

عبدالعلي دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: بازرسان سازمان به طور پيوسته بر عملکرد تاکسيرانان نظارت دارند و روزانه به طور متوسط 100 مورد تذکر ارشادي از سوي بازرسان سازمان به تاکسيرانان داده مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: به دليل اهميت ارائه خدمات باکيفيت و مطلوب به شهروندان و جلب رضايت خاطر آنان، بازرسان سازمان به صورت پيوسته در شهر به گشت زني مي پردازند.

وي عنوان کرد: بازرسان سازمان هر روزه از ساعت هفت صبح تا ساعت 20 شب در معابر شهر به ويژه در هسته مرکزي و معابر پرتردد در حال گشت زني بوده و بر نحوه عملکرد تاکسيرانان نظارت دقيق دارند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: به طور ميانگين، روزانه به 100 مورد تخلف توسط بازرسان سازمان رسيدگي شده و در خصوص آن ها به تاکسيرانان تذکرات لازم داده مي شود.

دربندي زاده با اشاره به عمده مواردي که بازرسان به تاکسيرانان تذکر مي دهند، گفت: مواردي از قبيل نظافت خودرو، آرم و علائم و اعتبار مجوز تاکسيرانان به صورت مرتب توسط بازرسان سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين کنترل شده و در صورت وجود مشکل در هر يک از اين موارد، تذکرات لازم به تاکسيران داده مي شود.

وي يادآور شد: هدف از اين کنترل ها و نظارت ها بر عملکرد تاکسيرانان صرفا افزايش کيفيت خدماتي است که به شهروندان ارائه مي دهيم تا با جلب رضايت آنان ميزان استفاده شهروندان از تاکسي به عنوان وسيله نقليه اي امن و مطمئن را براي ترددهاي درون شهري افزايش دهيم.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط