یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

ورود 11 دستگاه خودروي آريو به شبکه تاکسي بي‌سيم قزوين

عبدالعلي دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: به منظور ارائه خدمات باکيفيت تر به شهروندان، 11 دستگاه خودروي آريو وارد شبکه تاکسي بيسيم 133 شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: يکي از واحدهايي که تحت نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين به شهروندان خدمات ارائه مي دهد، شبکه تاکسي بي سيم است.

وي عنوان کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان 11 دستگاه خودروي آريو به شبکه تاکسي بي سيم سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين وارد شده است.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: اين خودرو پيشرفته تر از ساير خودروهايي است که در حال حاضر در شبکه تاکسي بي سيم فعال بوده و ايمني و امکانات بيشتري به ويژه در سفرهاي برون شهري دارد.

دربندي زاده با بيان اولويت هايي که براي تاکسيرانان متقاضي دريافت خودروي آريو در نظر گرفته شده است، گفت: فعاليت در شبکه تاکسي بي سيم 133، شرکت کوروش تاکسي، شرکت بي سيم تاکسيرانان، شرکت هاي آژانس سطح شهر، خطوط درون شهري، تاکسي هاي گردشي و بخش خصوصي، از جمله اولويت هاي در نظر گرفته شده براي واگذاري خودروي آريو است.

دربندي زاده خاطرنشان کرد: يک سال استفاده رايگان از کارواش البته در صورت تمايل فعاليت در تاکسي بي سيم 133، بخشودگي 10 ميليون ريالي ورودي تاکسي بي سيم و بخشودگي 9 ميليون ريالي از شهريه تاکسي بي سيم و پيگيري اخذ مجوز از شورا براي افزايش نرخ خدمات، از ديگر امتيازات در نظر گرفته شده از سوي سازمان به شمار مي‌‍رود.

وي با اشاره به شرايطي که براي دريافت خودروهاي فرسوده در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: خودروي فرسوده بالاي 10 سال به بالا بوده و سند مالکيت و پروانه تاکسيراني داشته باشد که با داشتن چنين شرايطي 50 ميليون ريال بابت گواهي اسقاط لحاظ مي شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: در حال حاضر نيز به منظور حمايت سازمان از تاکسيراناني که خودروهاي آريو را دريافت کرده اند، رايزني با دستگاه اجرايي استان به منظور استفاده آنان از اين خودروها در همايش ها، سمينارها و ساير برنامه ها در جريان است.

 

تصاویر مرتبط