یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۳

دربندي‎زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

10 نمايش راديويي با موضوع تاکسي توليد شد

عبدالعلي دربندي‎زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: به منظور آشنايي شهروندان با اهداف و فعاليت‎هاي سازمان تاکسيراني و همچنين فرهنگ‎سازي در خصوص تاکسي و تاکسيران، 10 نمايش راديويي با سفارش سازمان تاکسيراني توليد شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، عبدالعلي دربنديزاده افزود: موضوع اين نمايش‌ها شامل مشکلات مسافربرهاي شخصي، گردشگري و تاکسي، تاکسيران سفير پاکيزگي، تاکسي بيسيم بانوان، تاکسيران امين مردم، ايستگاه‌هاي سيانجي، نوسازي ناوگان تاکسيراني، واحد رسيدگي به شکايات، واحد اشياي گمشده و تاکسي بيسيم 133 است.

وي عنوان کرد: اين نمايش‌ها با محوريت يک راننده تاکسي با نام عزيز تاکسيران و در قالب طنز توليد شده و نويسنده آن مريم واحد و کارگردان آن رضا داداشي و بازيگران آن پوران عزيزپور، پيام نوروزي، محسن گيلک زاده و ميرشهرام ميروهابي هستند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين افزود: اين نمايش‌ها علاوه بر پخش در راديو شهر در محيط‌هاي مجازي و گروه‌هاي تلگرامي نيز به اشتراک گذاشته شده‌اند.

وي اظهار اميدواري کرد: توليد و پخش اين نمايش‌ها نقش مؤثري در افزايش اطلاع شهروندان درباره فعاليت‌هاي سازمان تاکسيراني داشته باشد و موجب استفاده بيشتر آنان از تاکسي به عنوان امن‌ترين وسيله حمل و نقل مسافر درون شهري و احترام دوچندان به شاغلان و زحمتکشان اين شغل شريف شود.

پايان پيام/

تصاویر مرتبط