چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۰۳

دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

انتقال 120 خودروي تاکسي متخلف در قزوين به پارکينگ به دليل تکرار تخلفات

عبدالعلي دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: 120 خودروي تاکسي به دليل تکرار تخلفات به پارکينگ منقل شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي­‌زاده افزود: يکي از مأموريت­‌هاي مهم سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نظارت و بازرسي از تاکسي­‌هاي فعال تحت نظارت اين سازمان است که اين وظيفه مهم بر عهده واحد بازرسي سازمان قرار دارد.

وي عنوان کرد: بازرسان سازمان همه روزه از ساعت هفت صبح تا هشت شب به صورت مستمر در خيابان هاي شهر حضور داشته و بر عملکرد تاکسيرانان نظارت مي کنند تا در صورت ارتکاب تخلف، پس از دادن تذکر، نسبت به اعمال قانون اقدام کنند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: در راستاي بازرسي از عملکرد تاکسيرانان در يک ماه اخير 120 خودروي تاکسي به دليل تکرار تخلفات به پارکينگ منتقل شدند.

دربندي­‌زاده با اشاره به عمده تخلفات صورت گرفته از سوي تاکسيرانان گفت: شکايات مردمي، اقساط معوقه و اخذ کرايه اضافه مهمترين تخلفاتي است که برخي از تاکسيرانان مرتکب مي شوند.

وي خاطرنشان کرد: اگر تاکسيراني مرتکب تخلف شود در دفعات اول و دوم، تذکر لازم به وي داده شده و از تاکسيران متخلف تعهد کتبي گرفته مي­‌شود اما اگر تخلف وي براي بار سوم تکرار شود به طور قطعي خودروي وي متوقف شده و به پارکينگ منتقل مي­‌شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: هدف اصلي از بازرسي­‌هايي که انجام مي‌شود ارائه خدمات بهتر به شهروندان است تا بدون کوچکترين مشکلي از تاکسي به عنوان يک وسيله حمل و نقل عمومي که مطمئن است، استفاده کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط