یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

450 تاکسيران قزويني در طرح تعويض خودروهاي فرسوده ثبت‌نام کردند

عبدالعلي دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: 450 تاکسيران قزويني در طرح تعويض خودروهاي فرسوده ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ دربندي‌زاده با بيان اينکه خودروهاي سمند و پژو 405 در اين طرح در نظر گرفته شدند، اضافه کرد: اين خودروها قابليت‌هاي مضاعف دارند و قرار بود امکانات ناوبري براي آن­‌ها قائل شوند که قابل کنترل در شهر باشند که با استفاده از آن مي‌توان اتفاقات را رصد کرد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين عنوان کرد: همچنين سنجش مسافت‌ها، مسيرها و امکانات الکترونيکي روز دنيا در اين خودروها به کار گرفته شده و شرايطي فراهم مي‌شود که در اين خودروها بتوان از کارت‌هاي اعتباري به جاي پول نقد استفاده کرد.

دربندي­‌زاده تصريح کرد: 450 تاکسيران قزويني در طرح تعويض خودروهاي فرسوده ثبت نام کردند که مراحل مربوط به پذيرش آن‌ها انجام شده است.

وي با اشاره به مشکلاتي که موجب شده تحويل خودروها به تعويق بيفتد، خاطرنشان کرد: اختلافات بانک براي تضامين، مشکلات تأمين کننده خودرو و شرايطي که به لحاظ زيست محيطي پليس راهور در نظر گرفته بود موجب شد که تحويل خودروها به تعويق بيفتد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين اظهار کرد: اکنون حدود چهار هزار خودروي تاکسي و آژانسي در  شهر فعاليت مي­‌کنند که از اين تعداد هزار و 200 خودرو فرسوده است.

دربندي­‌زاده با بيان اينکه استفاده از تاکسي­‌هاي فرسوده برازنده شهروندان نيست، افزود: بايد بيش از 200 دستگاه خودرو تاکنون تحويل مي‌گرفتيم که به دليل مشکلات بيان شده فقط 20 خودرو تحويل گرفته­ شده است.

وي گفت: خودروهاي فرسوده ناوگان حمل و نقل شهر قزوين بايد سال گذشته از مدار خارج مي‌شدند اما به دليل مشکلات موجود اين مهم محقق نشده است بنابراين پيگيري هاي لازم را در دستور کار داريم تا هرچه سريع­‌تر اين مشکل حل شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: برخي از تاکسيرانان نيز خودروهاي فرسوده خود را تحويل داده بودند اما هنوز خودروي جديد دريافت نکردند که براي حل مشکلات درآمدزايي آنان نيز پيگيري جدي براي تحويل خودروها ضرورت دارد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط