یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

دربندي‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

تحويل 5 خودرو آريو به تاکسيرانان قزويني تا 10 روز آينده

عبدالعلي دربندي­‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: با توجه به هماهنگي‌هاي صورت گرفته ظرف 10 روز آينده پنج دستگاه خودرو آريو به متقاضيان دريافت اين نوع خودرو تحويل داده مي­‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي­‌زاده افزود: خودروهاي تاکسي که اکنون در ناوگان تاکسيراني شهر قزوين فعاليت مي­‌کنند، طراحي 30 سال قبل است و قابليت جابه­‌جايي مسافر به بيرون از شهر به ويژه براي مسافرت‌هاي بين استاني ندارد.

وي اضافه کرد: با توجه به قابليت­‌هايي که خودروي آريو نسبت به خودروهايي که اکنون در ناوگان تاکسيراني سازمان به کار گرفته مي­‌شود دارد، اين خودرو براي جايگزيني انتخاب شده است و متقاضيان دريافت خودرو آريو مراحل ثبت نام و دريافت آن را انجام دادند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين عنوان کرد: با توجه به هماهنگي‌هاي صورت گرفته ظرف 10 روز آينده پنج دستگاه خودرو آريو به متقاضيان دريافت اين نوع خودرو تحويل داده مي­‌شود.

دربندي­‌زاده تصريح کرد:  البته سعي داريم در سال جاري و سال آينده خودروهاي مناسب‌تري نسبت به آريو براي ناوگان تاکسيراني سازمان تهيه کنيم.

وي با بيان اينکه وسايل حمل و نقل عمومي نقش مهمي در کاهش آلودگي هوا ايفا مي­‌کند، خاطرنشان کرد: قزوين شهري است که ميزان آلودگي هوا در آن کم است. بنابراين با استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي بايد به فکر جلوگيري از آلودگي هواي شهر باشيم، زيرا قرار نيست در ابتداي امر با بي توجهي موجب آلودگي هوا شده و سپس براي حل آلودگي اقدام کنيم.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به استفاده از خودروهاي آريو براي جابه­‌جايي مهمانان اجلاس جاده ابريشم در شهريورماه سال‌جاري اظهار کرد: يک بخش از حمل و نقل اين اجلاس به سازمان تاکسيراني سپرده شده که سعي داريم با استفاده از خودروهاي آريو که تحويل مي گيريم اين مهم را انجام دهيم.

دربندي­‌زاده يادآور شد: با توجه به هدفي که در تجهيز ناوگان تاکسيراني در نظر داريم، خودروي آريو با تسهيلات بهتر در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد.

 

تصاویر مرتبط