چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۲۷

ديدار معاون ترافيک و مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با خبرنگاران هفته‌نامه پيام شهر

معاون حمل و نقل و ترافيک و مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با حضور در دفتر هفته نامه پيام شهر، روز خبرنگار را به خبرنگاران و دست اندرکاران اين نشريه تبريک گفتند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ وهاب ميزاني معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين در اين ديدار با اشاره به همکاري خوب هفته نامه پيام شهر با حوزه حمل و نقل و ترافيک افزود: اقدامات  هفته نامه پيام شهر در انعکاس اخبار و فعاليت­‌هاي حوزه معاونت حمل و نقل ستودني است و اميدواريم اين همکاري موجب آشنايي بيشتر شهروندان با وظايف، فعاليت­‌ها و اقدامات اين حوزه شود.

عبدالعلي دربندي­‌زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نيز با گرامي­داشت هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهيد گرانقدر عرصه مطبوعات محمود صارمي که به عنوان روز خبرنگار نامگذاري شده است، افزود: اين روز فرصت مغتنمي است که از زحمات بي­دريغ اصحاب قلم و به خصوص هفته نامه پيام شهر که متعلق به خانواده بزرگ شهرداري قزوين است تشكر و قدرداني شود.

وي ادامه داد: با توجه به گسترده بودن فعاليت­‌هاي سازمان تاکسيراني، هفته نامه پيام شهر نقش ارزنده و مهمي در پيوند ارتباط بين شهروندان و اين سازمان دارد.

 

تصاویر مرتبط