شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۰۲

دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد

ارائه وام با کارمزد اندک به رانندگان متقاضي در قزوين

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: به منظور تعمير خودرو و نوسازي ناوگان تاکسيراني، به رانندگان متقاضي، تسهيلات با کارمزد اندک ارائه مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، عبدالعلي دربندي­زاده افزود: با توجه به اين که نداشتن نقص فني تاکسي­ها در ارائه خدمات به شهروندان و جلب رضايت آنان تأثير به سزايي دارد، يکي از برنامه­هاي سازمان در سال جاري، ارائه تسهيلات با کارمزد کم به تاکسيرانان متقاضي است.

وي عنوان کرد: بر همين اساس، تاکسيراناني که تصميم به تعمير و يا نوسازي خودروهاي خود دارند، مي­توانند از وام با نرخ اندک که توسط سازمان در نظر گرفته شده است استفاده نمايند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به شرايط لازم در نظر گرفته شده براي دريافت وام با کارمزد کم تصريح کرد: تاکسيرانان متقاضي دريافت اين نوع تسهيلات، بايد مستنداتي مبني بر نياز خودرو به تعمير را که از سوي تعميرگاه­ها و لوازم يدکي­فروشي­هاي مورد تأييد سازمان صادر شده است، ارائه دهند.

دربندي­ زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با شرکت تعاوني تاکسيرانان همکاري داشته و تعميرگاه­هاي تحت پوشش اين تعاوني، از سوي سازمان مورد تأييد است.

وي با اشاره به سقف در نظر گرفته شده براي ارائه تسهيلات کم بهره به تاکسيرانان يادآور شد:  نرخ کارمزد اين تسهيلات 4  درصد و سقف آن 50 ميليون ريال است.

 

تصاویر مرتبط