چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۲۰

توسط سازمان تاکسيراني صورت گرفت؛

افتتاح سالن ورزشي ويژه تاکسيرانان قزوين

مدير عامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين از افتتاح سالن ورزشي ويژه تاکسيرانان در محل سازمان با اعتبار يک ميليارد و 200 ميليون ريال خبر داد.

 

جواد صباغان در گفت و گو با پيام شهر اظهار کرد: اين سالن ورزشي در راستاي شادابي و بهبود وضع جسماني رانندگان تاکسي احداث شد و اين سالن براي تمامي اعضاي ناوگان تاکسيراني قزوين رايگان مي باشد.
وي در ادامه با اشاره به اينکه کارواشي مخصوص ناوگان تاکسيراني با اعتبار 400 ميليون ريال در حال ارايه خدمات مي باشد، بيان کرد: اين کارواش خدمات شست وشوي تاکسي ها را با قيمت ارزان ارايه مي دهد تا اعضاي اين ناوگان بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند.
مدير عامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين همچنين به طرح پژوهشي منشور تاکسيراني اشاره کرد و گفت: اين طرح پژوهشي شامل حقوق مردم بر تاکسيرانان و حقوق تاکسيرانان بر مردم، نمود خوش خلقي و آراستگي تاکسيران در ارتباط با مردم و مسايل روان شناسي در اين حوزه مي باشد که اين مسايل در کلاس هاي آموزشي تاکسيرانان گنجانده شده و به تاکسيرانان آموزش هاي لازم داده مي شود.
صباغان در پايان با تاکيد بر قابليت ناوگان تاکسيراني در فرهنگ سازي و ارايه آموزش هاي شهروندي، خاطر نشان کرد: اين سازمان آمادگي خود را جهت همکاري با سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين در خصوص نصب تابلو هاي آموزشي و فرهنگي بر تاکسي هاي سطح شهر اعلام مي دارد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط