سه‌شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۳

دربندي زاده، سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

صدور 482 مجوز هوشمند براي تاکسيرانان و وانت‌داران قزوين

عبدالعلي دربندي زاده، سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: در دو ماهه گذشته 482 مجوز هوشمند حمل و نقل بار و مسافر براي تاکسيرانان و وانت داران تحت نظارت اين سازمان صادر شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراي شهرداري قزوين، عبدالعلي دربندي زاده افزود:  بهره برداري از مجوز هوشمند حمل و نقل بار و مسافر يکي از اقدامات سال جاري اين سازمان است که استفاده از آن انجام بسياري از امور را براي تاکسيرانان آسان مي‌کند.

وي اضافه کرد: اين مجوزها مقدمه‌اي براي راه‌اندازي و استفاده از قابليت‌هاي نرم‌افزار تاکسيراني است که اميدواريم با فراهم شدن بستر لازم تاکسيرانان بتوانند از تمام قابليت‌هاي اين مجوزها بهره‌مند شوند.

سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: در دو ماهه گذشته نيز 482 مجوز هوشمند حمل و نقل بار و مسافر براي تاکسيرانان و وانت داران تحت نظارت اين سازمان صادر شده که از اين تعداد 236 مورد مربوط به خردادماه و 246 مورد نيز مربوط به تيرماه سال جاري است.

دربندي زاده يادآور شد: اين سازمان با بکارگيري کارکنان و تاکسيرانان خدوم همواره سعي دارد بهترين خدمات را به شهروندان ارائه دهد که اميدواريم در زمينه توانسته باشيم رضايت شهروندان را جلب کنيم.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط