سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۱۲

وثوق نیا:

با جایگزینی ون های جدید، ناوگان فرسوده تاکسی های ون نوسازی می شود

محمدرضا وثوق نیا مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نوسازی ناوگان فرسوده تاکسی های ون سازمان تاکسیرانی با جایگزینی تاکسی های ون جدید ساخت ایران خودرو با شرایط استثنایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، وثوق نیا افزود: با اعلام اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، طرح نوسازی ناوگان فرسوده ون سازمان تاکسیرانی با جایگزینی تاکسی های ون جدید ساخت ایران خودرو با شرایط استثنایی از طریق پیش ثبت نام و به شرط اسقاط یک دستگاه تاکسی ون فرسوده انجام می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر قیمت این تاکسی های ون یک میلیارد و سیصد و پنجاه هزار تومان است که 350 میلیون تومان آن آورده تاکسیرانان متقاضی، 600 میلیون تومان آن یارانه بلاعوض دولت و 400 میلیون تومان به صورت وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد با بازپرداخت پنج ساله تأمین می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در حال حاضر حدود 50 دستگاه تاکسی ون که ظرفیت جابه جایی 10 مسافر را دارند در ناوگان سازمان تاکسیرانی مشغول فعالیت هستند.

وثوق نیا خاطرنشان کرد: خودروهای ون جدید دارای کیفیت، امکانات و قابلیت های بهتری نسبت به ون های فرسوده فعلی است و امیدواریم با جایگزینی این تاکسی های ون، گام مهم و مؤثری در جهت رفاه حال و رضایت شهروندان و تاکسیرانان و ارتقای سیما و منظر شهری برداریم.

وی در خاتمه گفت: متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند با واحد نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی به شماره 33848 داخلی 103 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط