یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۶

وثوق نیا:

تاکسیرانان با برپایی ایستگاه صلواتی، عشق و ارادت خود را به حضرت سیدالشهدا به نمایش گذاشتند

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از برپایی ایستگاه صلواتی توزیع غذای نذری در مقابل سازمان تاکسیرانی توسط تاکسیرانان و کارکنان سازمان تاکسیرانی در شب تاسوعای حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ محمدرضا وثوق نیا اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام سوگواری سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایشان، تاکسیرانان ناوگان خانواده بزرگ تاکسیرانی قزوین با برپایی ایستگاه صلواتی درشب تاسوعای حسینی در مقابل سازمان تاکسیرانی و توزیع غذای نذری و شربت، عشق و ارادت خود را به امام حسین (ع) و اهل بیت عصمت و طهارت به نمایش گذاشتند.

وثوق نیا افزود: در این برنامه که با مشارکت سازمان تاکسیرانی و تاکسیرانان خدوم و زحمتکش برگزار شد، تاکسیرانان با توزیع غذای نذری در بین هیئت های عزاداری و شهروندان یاد و خاطره شهدای کربلا را گرامی داشتند.

وی یادآور شد: تمام مراحل پخت و آماده سازی غذای نذری توسط تاکسیرانان عزیز و زحمتکش که در طبخ غذا تبحر داشتند به انجام رسید.

وثوق نیا در خاتمه خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه صلواتی در جشن ها، اعیاد و ایام عزاداری در سطح شهر، اهدای خون، کمک به شهروندان آسیب دیده از حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله، جابه جایی رایگان شهروندان در مناسبت های مذهبی همچون ایام سوگواری و عید غدیر، نمونه ای از اقدامات ارزشمند فرهنگی و اجتماعی تاکسیرانان محسوب می شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط