سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۷

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

نشست تعیین تکلیف ساماندهی میدان میوه و تره بار برگزار شد

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از برگزاری نشست تعیین تکلیف ساماندهی میدان میوه و تره بار در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ محمدرضا وثوق نیا اظهار کرد: با توجه به  مصوبه شورای ترافیک استان مبنی بر رفع انسداد شدید ترافیکی در مدخل ورودی و خروجی میدان میوه و تره بار و اقدامات به عمل آمده در سال گذشته توسط دستگاه های مرتبط، نشست تعیین تکلیف رفع گره های ترافیکی و  ساماندهی مقابل میدان میوه و تره بار با حضور مسئولان ذی‌ربط در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

به گفته او؛ در این جلسه عرشیان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، حاجی سید رضی سرپرست منطقه یک شهرداری، دالوند رئیس پلیس راهور شهرستان قزوین، علما مسئول عملیات پلیس راهور، فتحی دبیر کمیته فنی شورای ترافیک، جهانگیری مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، شالباف رئیس هیئت امنای میدان میوه و تره بار، غلامی مدیر داخلی میدان میوه و تره بار و درگاهی معاون حمل بار و کالای درون شهری سازمان تاکسیرانی حضور داشتند.

وثوق نیا ادامه داد: در این جلسه در خصوص وضع قوانین داخلی در میدان میوه و تره بار توسط هیئت امنای میدان میوه و تره بار، زمان بندی تردد خودروهای سنگین حمل بار، ساماندهی چرخ های دستی شاغل در میدان میوه و تره بار و انتقال محل توقف وانت بارها به توقفگاه پارک ملا خلیلا بحث و تبادل نظر به عمل آمد و مقرر شد نتایج این جلسه به شورای ترافیک استان ارسال شود.

او تاکید کرد: امیدواریم با همکاری نهادها و سازمانی مرتبط، شاهد ساماندهی نهایی میدان میوه و تره بار و رفع معضلات ترافیکی اطراف این میدان باشیم. 

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط