سه‌شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

نصرتي، شهردار قزوين:

تفويض اختيار، مهارت و دانش کارکنان را ارتقاء مي‌دهد

مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: با تفويض اختيار برنامه‌ريزي شده و اصولي به کارکنان توانمند مي‌توان با پرورش و مشارکت آنان در انجام هر چه بهتر وظايف در حيطه مسئوليت، مجموعه را به سوي اهداف عالي هدايت کرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي در هشتمين جلسه هم انديشي با مديران و کارشناسان مجموعه شهرداري قزوين با محوريت تفويض اختيار در مجموعه شهري که در سالن اجتماعات مرکز آموزش علمي -کاربردي شهرداري قزوين برگزار شد افزود: بايد با به کارگيري اصولي تفويض اختيار، توانايي و استعداد کارکنان را رشد داد.
وي گفت: با تفويض اختيار مي‌توان مهارت و دانش کارکنان را ارتقاء داد که اين مهم براي مجموعه‌ها به خصوص مجموعه مديريت شهري بسيار پر اهميت است.
شهردار قزوين تاکيد کرد: مديران بايد به موضوع تفويض اختيار اصولي و درست بين کارکنان اهميت و اين موضوع را در دستور کار قرار دهند.
نصرتي به پويايي و احساس تعلق کارکنان تاکيد و بيان کرد: با مشارکت و همکاري مي‌توان کارهاي بزرگي در شهر انجام داد.
وي ادامه داد: براي اداره شهر بايد بتوانيم از تجربيات ساير شهرهاي موفق در اداره شهر بهره ببريم و پيشنهادات برتر را اجرايي کنيم.
شهردار قزوين بيان کرد: کارکنان مجموعه مديريت شهري بايد با اتحاد و همدلي در مسير توسعه شهر حرکت کنند.
نصرتي گفت: همدلي و اتحاد کارکنان در مديريت شهري باعث مي‌شود توسعه شهر سريع تر محقق شود و بايد در اين راستا از تمام ظرفيت‌ها استفاده کرد.
شهردار قزوين بيان کرد: کارکنان بايد خلاقيت‌هاي خود را پرورش دهند و از کارهاي روزمرگي بپرهيزند چراکه اکنون اداره شهر نياز به خلاقيت و مهارت دارد.
اين مقام مسوول بيان کرد: بايد از تجربيات افراد موفق براي ارائه پيشنهادات خوب براي توسعه شهر استفاده کرد.
گفتني است؛ شهردار قزوين در پايان مصوبات جديد امور رفاهي کارکنان شهرداري قزوين را اعلام کرد و در ادامه علي‌رضا خزائلي، معاون طرح و برنامه شهرداري قزوين گزارشي از مراحل کاري نظام پيشنهادات شهرداري قزوين و کيومرث فدائي‌فر مدير منطقه سه شهرداري قزوين و هاشم بابايي‌فر معاون برنامه ريزي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گزارشي از وظايف و عملکرد مجموعه خود ارائه کردند.
در اين جلسه برخي از مديران و کارشناسان شهرداري قزوين پيشنهادات خود را درباره تفويض اختيار در مجموعه شهري ارائه دادند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط