سه‌شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۲

معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

چابک‌سازي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ضروري است

معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: چابک‌سازي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ضروري است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، سيدمحمدمهدي تقوي در نشست خبري که در سالن جلسات اين سازمان برگزار شد در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نياز به چابک‌سازي دارد و از نظر حجمي بايد سعي کنيم قسمتي از فعاليت‌ها را به بخش خصوصي واگذار کنيم.

وي افزود: باتوجه به ديدگاه مثبت مديرعامل سازمان نسبت به واگذاري برخي از تصدي‌گري‌ها مانند جايگاه‌هاي سي‌ان‌جي، صدور پروانه و بازرسي به بخش خصوصي موجب شده تا اقدامات و مطالعات لازم براي نحوه واگذاري اين فعاليت‌ها در دستورکار قرار گيرد.

معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين اضافه کرد: در صورت مثبت بودن نتايج بررسي‌ها و ارزيابي‌هاي کارشناسي شده نسبت به واگذاري برخي از تصدي‌گري‌هاي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين به بخش خصوصي اقدام شده و چابک‌سازي نيز تا حدي انجام مي‌شود.

تقوي خاطرنشان کرد: با واگذاري برخي از تصدي‌گري‌ها به بخش خصوصي، سازمان تاکسيراني وظيفه نظارتي را برعهده گرفته و مي‌تواند در مورد مسائل مختلف با آسودگي خاطر بيشتري تصميم‌گيري کرده و اقدامات لازم را انجام دهد.

وي اظهار کرد: به منظور  جلوگيري از بروز مشکلات و افزايش بهره‌وري فرآيندهاي سازمان بايد چشم‌انداز، استراتژي و اهداف سازمان تدوين شود که براي تحقق اين مهم نيز نيازمند 6 ماه تا يک سال زمان هستيم.

معاون برنامه‌ريزي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: به دليل اهميت موضوع قطع‌يقين اين بررسي‌ها با دقت بالا و با استفاده از تجارب مفيدي که در اين حوزه‌ها وجود دارد، انجام مي‌شود تا شاهد کمترين ميزان خطا در اين اقدام باشيم.

 

تصاویر مرتبط