سه‌شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۸

از سوي مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين صورت گرفت؛

تشريح برنامه‌هاي سال جاري سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين برنامه هاي سال جاري اين سازمان را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداي قزوين، مصطفي کاشي پزها افزود: سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نيز مانند ديگر سازمان‌ها در ابتداي هر سال برنامه‌ها و راهبردهايي را براي اجرا در طول سال پيش بيني مي‌کند.

وي اضافه کرد: در سال 94 نيز بنا به ضرورياتي که در حوزه تاکسيراني احساس مي‌شد، برنامه‌ها و سياست‌هايي اتخاذ شده است و همواره سعي مي‌کنيم با مساعدت مجموعه مديريت شهري نسبت به اجراي آن‌ها اقدام کنيم.

وي عنوان کرد: در اين راستا يکي از مواردي که در برنامه سال جاري گنجانده شده نصب سايبان ايستگاه هاي تاکسي سطح شهر قزوين است.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: براين اساس در سال جاري براي دو ايستگاه تاکسي ميدان تهران قديم  و چهارراه وليعصر سايبان نصب مي‌شود.

کاشي پزها گفت: ساماندهي ايستگاه تاکسي ميدان 22بهمن يکي ديگر از برنامه هاي سال جاري بود که اجرايي شده  و فقط خط کشي آن باقي مانده كه به دليل نامساعد بودن شرايط جوي به تأخير افتاد.

وي با اشاره به پيگيري براي احداث ايستگاه سي ان جي در ضلع شرقي شهر قزوين بيان کرد: به منظور سهولت در دسترسي شهروندان به جايگاه سي ان جي رايزني هاي لازم براي مكانيابي و تهيه زمين جهت احداث جايگاه سي ان جي در ضلع شرقي شهر قزوين در حال انجام است.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: يکي ديگر از برنامه هاي سازمان احداث کارواش در جنب جايگاه سي ان جي نوروزيان است که اميدواريم شرايط لازم براي احداث اين کارواش در سال جاري به خوبي فراهم شده و بتوانيم به زودي آن را به بهره‌برداري برسانيم.

کاشي پزها خاطرنشان کرد: تدوين کتابچه راهنماي ارباب رجوع يکي ديگر از برنامه هاي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين در سال جاري است تا از اين طريق در روند امور ارباب رجوع تسريع ايجاد کنيم.

وي با اشاره به برگزاري همايش منطقه‌اي يا کشوري مديران عامل سازمان هاي تاکسيراني سراسر کشور در قزوين اظهار کرد: اميداريم بتوانيم با ايجاد هماهنگي هاي لازم نسبت به برگزاري اين همايش در قزوين اقدام کنيم و از مزاياي بيشمار آن که شناساندن شهر قزوين و اطلاع رساني در خصوص فعاليت هاي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين است، بهره مند شويم.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: اجراي طرح پرداخت الکترونيک و افزايش تعداد خودروهاي شبکه تاکسي بي سيم از جمله برنامه هاي در نظر گرفته شده سازمان براي سال جاري است.

کاشي پزها با اشاره به ديگر برنامه هاي در نظر گرفته براي سال جاري يادآور شد: تأمين روشنايي ايستگاه هاي تاکسي سطح شهر قزوين، خط کشي ايستگاه هاي تاکسي و نصب جداکننده ها در ايستگاه هاي تاکسي از ديگر برنامه هاي در نظر گرفته براي سال جاري به شمار مي رود.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط