چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۰

کاشي‌پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين مطرح کرد؛

فعاليت 14 دستگاه تاکسي در خط چهار راه فلسطين- چهارصد دستگاه قزوين

خط تاکسيراني چهار راه فلسطين-چهارصد دستگاه علاوه بر شهروندان قزويني به مسافران و گردشگراني که قصد استفاده از امکانات منطقه گردشگري باراجين را داشته باشند، سرويس دهي مي‌کند.

مصطفي‌کاشي‌پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: خط تاکسيراني چهار راه فلسطين-چهارصد دستگاه علاوه بر شهروندان قزويني به مسافران و گردشگراني که قصد استفاده از امکانات منطقه گردشگري باراجين را داشته باشند، سرويس دهي مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، مصطفي کاشي پزها افزود: باتوجه به ساخت و سازهاي اخير شهر قزوين و اينکه خيابان شهيد بابايي يکي از خيابان هايي است که مراکز خريد در آنجا واقع شده است، ارائه خدمات در اين مسير ضرورت داشت.

وي اضافه کرد: خط تاکسيراني چهارراه فلسطين به چهارصد دستگاه به شهروندان ساکن در انتهاي غياث آباد نيز خدمات دهي مي کند.

وي ادامه داد: استقرار دانشکده فني و حرفه اي شهيد بابايي و مرکز تيزهوشان در خيابان شهيد بابايي نيز يکي ديگر از دلايلي است که موجب شده سرويس دهي سازمان تاکسيراني به شهرونداني که در اين محدوده از شهر قزوين تردد مي کنند، ضرورت داشته باشد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين عنوانن کرد: از سوي ديگر تعدادي از مراکز اداري و دستگاه هاي اجرايي  مانند اداره کل استاندارد و سازمان تعزيرات حکومتي نيز در اين محدوده از شهر قزوين واقع شده و شهروندان براي انجام امور اداري خود در اين سازمان ها  نيازمند دريافت خدمات سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين هستند.

کاشي پزها تصريح کرد: در مجموع به دليل وجود مراکز خريد، مراکز علمي و آموزشي و دستگاه‌هاي اجرايي در محدوده خيابان شهيد بابايي سرويس دهي به شهرونداني که در اين محدوده تردد مي کنند ضرورت دارد که اين مهم از طريق فعاليت خط تاکسيراني چهارراه فلسطين به چهارصددستگاه ممکن شده است.

وي گفت: همچنين در انتهاي اين خط تاکسيراني مجتمع هاي مسکوني چهارصد دستگاه که متعلق به ارتش است، واقع شده و ساکنان اين مجتمع هاي مسکوني براي تردد در سطح شهزر قزوين نيازمند دريافت خدمات اين خط تاکسيراني هستند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خاطرنشان کرد: باتوجه به قرارگرفتن بيمارستان رازي در محدوده اين خط تاکسيراني، شهرونداني که قصد استفاده از خدمات اين بيمارستان را داشته باشند مي توانند از خط تاکسيراني چهارراه فلسطين به چهارصددستگاه استفاده کنند.

کاشي پزها اظهار کرد: همچنين افرادي که قصد استفاده از منطقه گردشگري و تفريحي باراجين را داشته باشند نيز مي توانند از اين مسير تردد کنند.

وي يادآور شد: اکنون 14دستگاه خودروي تاکسي در اين خط فعال است که با عبوراز انتهاي خيابان شهيد بابايي به ميدان جانبازان رسيده و از آنجا به شهرک مهديه و در نهايت به چهارصد دستگاه مي رسند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط