سه‌شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۹

کاشي‌پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين مطرح کرد؛

تسهيل در تردد شهروندان از شرق به غرب قزوين با خط وليعصر-ميدان حسن پور

خط وليعصر-ميدان حسن پور موجب تسهيل در استفاده از خدمات مراکز علمي و درماني شهر قزوين شده است.

مصطفي کاشي پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: خط وليعصر-ميدان حسن پور موجب تسهيل در استفاده از خدمات مراکز علمي و درماني شهر قزوين شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ کاشي پزها افزود: جهت سهولت در تردد شهرونداني که از شرق به غرب شهر قزوين تردد مي کنند يکي از مسيرهاي تاکسيراني تقاطع وليعصر به ميدان حسن پور است.

وي اضافه کرد: در اين مسير 6 تقاطع واقع شده که در هريک از اين تقاطع ها مراکز اداري، بيمارستاني، تجاري و مذهبي زيادي قرار دارد و شهروندان براي استفاده از امکانات اين مراکز نيازمند دريافت خدمات ناوگان تاکسيراني هستند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ادامه داد: در تقاطع محمدرسول الله مسجد مسجد رسول الله، در تقاطع پادگان بيمارستان شهيد رجايي، در تقاطع فلسطين از سمت خيام شمالي مراکز تجاري و خريد، در تقاطع عمران مراکز اداري مانند سازمان تبليغات، اداره کل دامپزشکي و شهرداري منطقه 2 واقع شده است.

کاشي پزها عنوان کرد: شهروندان در تقاطع بنياد شهيد از خدمات سپاه صاحب الامر(عج)، در ميدان حسن پور از خدمات دانشگاه فرهنگيان، دانشگاه آزاد نواب و دانشگاه پيام نور و همچنين از خدمات دستگاه هاي اجرايي مستقر در مجتمع ادارات که در انتهاي مسير مذکور واقع شده است، بهرمند مي شوند.

وي تصريح کرد: باتوجه به مراکز مهمي که در طول مسير اين خط تاکسيراني واقع شده است، شهروندان براي استفاده از امکانات و خدمات هريک از اين مراکز مي توانند از خط تاکسيراني وليعصر به ميدان حسن پور استفاده کنند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين يادآور شد: به دليل قرارگيري سه مرکز دانشگاهي مهم در اين محدوده از شهر قزوين بيشتر مسافران اين خط تاکسيراني را دانشجويان تشکيل مي دهند.

 

تصاویر مرتبط